Tel. +48 501 338 668 Fax: +48 58 629 72 48 Email: info@brc-ledwon.eu

O FIRMIE

 

Firma Lemco Partner oferuje szeroki zakres szkoleń dotyczących systemów zarządzania, których celem jest zapewnienie słuchaczom możliwości zrozumienia i interpretacji wymagań norm i standardów będących przedmiotem szkoleń. Szkolenia prowadzone są w sposób nowoczesny, elastyczny i innowacyjny zgodnie ze standardami szkoleniowymi przez trenera i auditora zarejestrowanego w Międzynarodowym rejestrze audytorów IRCA w zakresie systemów zarządzania jakością, środowiskowego oraz bezpieczeństwa żywności oraz licencjonowanego trenera i auditora przez BRC Trading Limited w zakresie Global Standards for Food Safety, wydanie 7 oraz BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials, wydanie 5.

Istnieje możliwość dostosowania szkoleń do potrzeb klientów w zakresie, czasie trwania i miejsca przeprowadzenia szkolenia.

Wszystkie oferowane szkolenia przewidują wysoki poziom zaangażowania uczestników podczas szkolenia co stwarza możliwość dyskusji z innymi uczestnikami i wymianę doświadczeń. Wiedza nabyta podczas szkolenia pozwala udoskonalić działanie organizacji.

DLACZEGO SZKOLENIA ZATWIERDZONE PRZEZ BRC TRADING LIMITED W LONDYNIE?

 

Szkolenia prowadzone są przez Magdalenę Ledwoń (BRC Approved Training Partner) uznanego trenera przez BRC Trading Limited w Londynie dla Global Standard for Food Safety dla wers 7 oraz BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials, wydanie 5 .

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują odpowiednie certyfikaty, które są wystawiane przez BRC Global Standards w Londynie.

Celem szkoleń jest zapewnienie słuchaczom możliwości zrozumienia i interpretacji wymagań Global Standard for Food Safety, wydanie 7 oraz BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials, wydanie 5 w sposób nowoczesny, elastyczny i innowacyjny zgodnie ze standardami szkoleniowymi określonymi ściśle przez BRC Global Standards

Celem prowadzonych szkoleń jest również połączenie materiałów szkoleniowych z oczekiwaniami i wymaganiami własnymi klientów w zakresie produkcji wyrobów marki własnej zgodnie ze standardami BRC, tak aby korzyść ze szkoleń była pełna. Celem jest też budowanie długoterminowych relacji w zakresie szkoleń tak, aby prowadzone szkolenia odpowiadały specyficznym oczekiwaniom i potrzebom.

Zakres oferowanych szkoleń skierowany jest zarówno do dostawców i sprzedawców wyrobów spożywczych oraz produkcji opakowań pod własną marką jak również do auditorów jednostek certyfikujących oraz tych wszystkich osób, które chciałaby takie umiejętności pozyskać.

Istnieje możliwość dostosowania szkoleń w zakresie terminu, miejsca i ceny do oczekiwań klientów. W tym celu prosimy o złożenie zapytania.

Szkolenia trwają od 1 dnia do 5 dni i obejmują wszystkie zagadnienia istotne w produkcji żywności lub produkcji opakowań. Każde z nich może być dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników szkolenia.